Політолог Петро Олещук

Спочатку Генпрокурор виступає на висуненні одного кандидата на посаду президента, а потім починаються слідчі дії з розслідування одного резонансного вбивства.

І от прорив. Виявляється, що якщо першопочатково всі учасники справи стосувалися лише однієї політичної сили – БПП, то тепер «крива» слідчих дій вивела на «найголовнішого замовника», який представляв донедавна іншу політичну силу – «Батьківщину».

До речі, така цікава історія, що, замисливши злочин, очільник облради від «Батьківщини» не зміг знайти нікого в посередники, окрім помічників від нардепів від БПП. Щось це взагалі скидається на якусь маячню.

Тим більше, що поки що єдина доведена у всій справі дія – це передача грошей помічнику нардепа від БПП Паламарчука.

Як тут не згадати легендарну «педофільську справу». До речі, пригадуєте її наслідки? Тут головне що? Замарати опонентів, перекласти на когось провину. А далі… Кому яка буде різниця через пару місяців? Саме за такою логікою все це і чиниться. Аби «ложки знайшлися, але осад лишився».

Отож. Якщо в ГПУ все знають, то вони, очевидно, повинні швидко провести всі необхідні дії, висунути обвинувачення і завершити слідство. Вони ж все знають? Не «колись потім», а зараз. Якщо вже влізли у все це перед виборами.

Ну, і може все-таки Генпрокурор піде у відпустку на час виборів? Адже у нас так багато говорять про євроінтеграцію, але вона не можлива без легітимних виборів. Тобто, без виборів, де не буде втручання правоохоронних органів з політичною метою.

Джерело: Петро Олещук