Політолог Петро Олещук

Зізнаюсь, що друковані видання я читаю рідко. Загалом, все можна знайти онлайн, тож великої потреби у передплаті газет-журналів я не маю. Але батьки все ж є людьми іншого покоління, і газети читають. Зокрема, газету «Експрес» (як її називають у кіосках Києва – «львівський експрес»). І вони мене попросили передплатити на свою адресу цю газету. Їм так зручніше, бо в кіосках її не завжди знайдеш, а стан поштових скриньок у їхньому будинку довіри у них не викликав. Ок, я передплатив – не відслідковуючи всі процеси та скандали.

І от, чекаю на газету у січні. А її – немає. Тиждень немає, другий – немає. Виявляється, «Укрпошта» блокує доставку видання передплатникам, мотивуючи все це господарськими суперечками. Але щось мені підказує, що, якщо врахувати тональність видання, хтось просто намагається «вислужитися» перед «елітою» та державним керівництвом.

У підсумку. Приміром, я міг би передплатити та одержувати без жодних проблем газету «Вєсті». А от найбільше україномовне (!) видання України – не можу.

Якби це було за «антинародного режиму» – вже була б купа обурення. А зараз – нічого, все ок.

Джерело: Петро Олещук