Політолог Петро Олещук

Щодо євроблях позиція проста. Те, що в «європейській Україні» автомобілі дорожчі за «дику санкційну азійську Росію» – нонсенс.

Щодо підтримки вітчизняного виробника – його немає і не буде. Власне, якщо він є, то державні відомства мають користуватися лише ними. Всі службові авто – виключно ЗАЗи. Поліція – лише на зазах і т.д. Причому українське виробництво має бути не крупновузловим збиранням іноземних авто, а зі значною кількістю вітчизняних комплектуючих.

Тому все це треба легалізувати, звести розмитнення до рівня інших країн довкола України, легалізувати та одержати гроші у бюджет.

Це настільки очевидні речі, що є лише одна країна в світі, де все може бути інакше – Україна. Бо лише в Україні думка одного конкретно Васадзе важливіша за громадську думку і логіку економічного розвитку.

З іншого боку, це привід для громадян подумати. Якого дідька треба підтримувати кожного разу на виборах політиків, для яких Васадзе дорожчий за вас?

Можливо, всіх нинішніх депутатів час викинути на смітник, і робити так до того часу, поки вони не перейдуть від обслуговування інтересів «солідних дядь» до бодай спорадичного врахування інтересів тих, хто їх делегував?

P.S. Автомобіля на євробляхах у мене немає, як і будь-якого іншого.

Джерело: Петро Олещук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ