Північна Корея попередила про «супермогутній превентивний удар»

Протистояння між США та Північною Кореєю набирає обертів – у Пхеньяні кажуть, що готові до «надмогутнього превентивного удару», передає Європейська правда.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Вашингтон шукає шляхи тиску на КНДР через її ядерну програму. У свою чергу, північнокорейські державні ЗМІ рекомендують не зв’язуватися з Пхеньяном та погрожують застосувати «могутню зброю».

«Наш надмогутній превентивний удар повністю й одразу знищить не тільки сили американських окупантів-імперіалістів у Південній Кореї та в її околицях, але й материкову частину США та перетворить їх у попіл», – йдеться у заяві КНДР.

Як відомо, Північна Корея 16 квітня спробувала запустити ракету, однак пуск виявився невдалим. Американські військові повідомили, що ракета вибухнула практично на старті.

У свою чергу, президент Дональд Трамп доручив Пентаґону офіційно розпочати оцінку ядерного потенціалу США. Глава Білого дому хоче мати гарантії, що ядерний щит країни є «сучасним, міцним, універсальним, пружним, готовим та відповідним чином пристосованим до запобігання загрозам ХХІ століття».

Раніше видання The Times із посиланням на джерела серед високопосадовців США повідомило, що Сполучені Штати готові до попереджувального удару по ядерних об’єктах КНДР.

Тим часом Росія, традиційно, пристала на бік опонентів США. Під час засідання Ради безпеки ООН РФ заблокувала проект заяви США щодо засудження останнього ракетного випробування КНДР.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ