Похід у супермаркет – новий піар-хід Порошенка

Президент України Петро Порошенко особисто пішов за покупками в один із супермаркетів на Київщині, що викликало резонанс у соцмережах. Відповідне відео з главою держави в Facebook опублікував блоґер Мирослав Олешко.

«Просто президент України. Зайшов до супермаркету. Сфотографувався зі своїми громадянами і поїхав по роботі. Діти поруч проїжджають на велосипеді. Країна змінюється», – пише Олешко.

Просто Президент Украины. Зашедший в супермаркет.Сфотографировался со своими гражданами и уехал по работе. Дети рядом проезжают на велосипеде.Страна меняется;)Подпишись: Miroslav Oleshko

Posted by Miroslav Oleshko on Friday, September 1, 2017

Водночас він пожартував, що було б у разі відвідування магазину російським президентом у Москві: «У Росії б вигнали всіх із супермаркету, нагнали купу камер, розставили снайперів і дали указ не визирати з вікон. Так там і буває, коли цар їде».

Користувачі соцмереж активно коментують це відео:

Як відомо, приблизно рік тому значний резонанс у соцмережах викликала канцлер канцлер Німеччини Анґела Меркель, яку помітили за покупками у звичайному супермаркеті.

8 КОМЕНТАРІ

 1. Жид на царя метит.В СССР у таки была VКЕ и доступ к власти ни ногой,а с 1993 в Украине графы национальность нет вот они теперь и расползлись как гниды.

 2. Молодець! Бажаю успіхів на другий і т.д Розумний підхід. Якщо вийде реалізувати реформи в освіті. медицині і особливо пенсійну ввійде в історію назавжди. не то що деякі мікроцефали

   • Отвечаю по-русски. Не открывай рот а то гам.о видно.

    02 сентября 2017, 18:25:25, от Disqus :

    “Размечтался безглазый.Тебе пенсии на гроб даже не хватит субсидию пораньше оформи.”  Settings

    A new comment was posted on InfaUA Інформаційний Акцент

    Sergey Dmitrin Размечтался безглазый.Тебе пенсии на гроб даже не хватит субсидию пораньше оформи.
    11:25 a.m., Saturday Sept. 2 | Other comments by Sergey Dmitrin

    Reply to Sergey Dmitrin

    Sergey Dmitrin’s comment is in reply to Volodymyr Voytyshyn:

    Молодець! Бажаю успіхів на другий і т.д Розумний підхід. Якщо вийде реалізувати реформи в освіті. медицині і особливо пенсійну ввійде в історію назавжди. не …
    Read more

    You’re receiving this message because you’re signed up to receive notifications about replies to volodymyrvoytyshyn.
    You can unsubscribe from emails about replies to volodymyrvoytyshyn by replying to this email with “unsubscribe” or reduce the rate with which these emails are sent by adjusting your notification settings.

Comments are closed.