Олег Тягнибок, лідер партії «Свобода»

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував ухвалення Верховною Радою нового Виборчого кодексу України. На його думку, зробити це необхідно було давно – ще на початку 2015 року.

«Закон однозначно правильний і необхідний. Але в мене питання. Чому він запрацює з 2023 року? Чому він ухвалений аж сьогодні, в останній день роботи Верховної Ради VIII скликання? Якраз для піару під вибори?», – пише Тягнибок у Facebook.

«Ухвалювати треба було відразу. Тоді, коли й обіцяли. У 1 кварталі 2015 року, як це було записано в коаліційній угоді. Тепер же завдяки старій кримінальній системі з мажоритаркою і закритими списками в нас знову буде Парламент пройдисвітів. З колишніми регіоналами, нашвидкоруч перефарбованими патріотами та новітніми малоросами. Вони вкрадуть в українців іще п‘ять років і, я більш, ніж упевнений, що спробують скасувати цю виборчу реформу, перш ніж вона набуде чинності», – вважає лідер «свободівців».

Він переконаний, що не дозволять скасувати ще й цю, одну із найголовніших вимог Майдану, тільки націоналісти.

«Виборча реформа була наріжним каменем нашої Програми захисту українців, ми обстоювали її на Майдані, і ми зробимо все від нас залежне, щоби захистити її в новому Парламенті», – резюмував політик.

Нардепи ухвалили новий виборчий кодекс за пропорційною системою із відкритими списками. Закон однозначно правильний і…

Gepostet von Олег Тягнибок am Donnerstag, 11. Juli 2019

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 липня Верховна Рада ухвалила у другому читанні проект Виборчого кодексу, який передбачає відкриті списки. За проект закону №3112-1 віддали свої голоси 230 нардепів з необхідних 226.