7 травня 2015 року Саркісян-молодший придбав готельно-ресторанний комплекс «Шик і Дим» у Вапнярці Лиманського району Одещини

Син директора дитячого табору «Вікторія», де 16 вересня під час пожежі загинули діти, під час ремонту закладу відпочинку став успішним бізнесменом. Саркісян-молоший придбав готель з дерев’яними будиночками. Про це повідомляє одеський портал Думская.

За інформацією видання, в родині директора муніципального дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна відбулися цікаві збіги обставин. Його 28-річний син Саркіс Саркісян під час ремонту табору придбав дорогу нерухомість.

7 травня 2015 року Саркісян-молодший придбав готельно-ресторанний комплекс «Шик і Дим» у Вапнярці Лиманського району Одещини. Зараз заклад працює під вивіскою «Комфорт». Купівля збіглася з початком реконструкції «Вікторії». У 2016-му на території комплексу з’явилися дерев’яні «еко-будиночки».

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Вогонь повністю знищив будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Внаслідок надзвичайної події загинули двоє дітей, ще трьох – доправили до лікарні. Ще одна дитина перебуває у розшуку.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вважає імовірною причиною пожежі в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі несправність електроприладів в кімнаті виховательки.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.