Бойовики відкривали вогонь по власних позиціях, святкуючи “День захисника Вітчизни”

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що під час святкування «Дня захисника Вітчизни» бойовики відкрили вогонь по своїх позиціях, що привезло до небойових втрат особового складу – передає УНН.

«Рішення російського окупаційного командування щодо надання великої кількості вихідних днів з нагоди святкування «Дня захисника Вітчизни» (23-26 лютого) призвело до суттєвого зниження рівня військової дисципліни…», – повідомили в розвідці.

У Міноборони підкреслили, що було зафіксовано збільшення кількості випадків самовільного залишення частини, вживання спиртних напоїв і наркотиків, невиконання наказів командирів.

«Так, пияцтво на передових позиціях призвело до помилкових ударів по своїх військах та небойових втрат особового складу. 24 лютого 2017 року у результаті «дружнього вогню» вбито лейтенанта Полсянкіна Андрія Михайловича, командира гранатометного взводу 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК ЗС РФ та поранено рядового Арсеника Іллю Володимировича», – ідеться у повідомленні.

Крім того, в ГУР зазначили, що офіцери, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час.

«Офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час. За невиконання наказів щодо несення служби на передових позиціях станом на 25 лютого поточного року заарештовано сім офіцерів цього полку», – наголосили в українській розвідці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ