Активісти спалили міні-макет Москви на знак протесту

18 березня під час блокування Генерального консульства РФ у Львові націоналісти спалили міні-макет Москви із конструктора. Про це повідомляє Вголос.

«Ми будемо стояти до останнього, бо якщо хоча б один львів‘янин сьогодні прийде голосувати, то це буде плювок в сторону нашого міста і держави, інтереси якої ми захищаємо. Усім тим, кому хочеться «русского міра» на нашій землі, давно пора зібрати речі і попхатися в свою Московію», – підкреслив представник «Національного корпусу» Володимир Вереміч».

Очільник Львівської міської організації ВО «Свобода» Любомир Мельничук зауважив, що в умовах гібридної війни з боку РФ таку саму гібридну пропаганду веде українська влада, яка спромоглася заборонити вибори Путіна лише після протестів: «Про блокування виборів Путіна в Україні ми заявили ще три тижні тому, якщо не раніше. А влада дала запізнілу реакцію. Більше того, це все оголосили всього-на-всього у пості міністра внутрішніх справ у Facebook. Жодних інших офіційних заяв ми не бачили».

«Сьогодні дуже багато політичних партій і політиків сидять на теплих диванах і пишуть у своїх «фейсбуках» заяви. Воно, звичайно, дуже гарно, але результату нуль. Своїми рішучими кроками ми намагаємося домогтися результату і саму владу стимулювати до адекватної поведінки», – наголосив націоналіст.

Читайте: Націоналісти пікетують посольство РФ у Києві та консульство у Харкові (фото)