Інформації про постраждалих унаслідок інциденту немає

Біля будівлі Конституційного суду в Києві сталася бійка між активістами ВО «Свобода» та представниками партії «БПП «Солідарність». Про це пише Інтерфакс-Україна.

Силове протистояння виникло після того, як представники партії «Свобода» почали звинувачувати, зокрема, чинного президента Петра Порошенка в низці невдач на фронті – у втратах українських військових під час «Іловайського котла» та під час оборони Дебальцевого, у корупції в армії, а також ставити йому в провину скасування КСУ норми про незаконне збагачення.

У відповідь активісти «БПП «Солідарність» почали скандувати: «Ганьба!», після цього сталася коротка бійка, яку оперативно припинили присутні на місці правоохоронці.

Наразі обидва табори мітингувальників розділені кордонами бійців Національної гвардії та Нацполіції. Одна сторона скандує: «Конституція не позеленіє», їхні опоненти скандують: «Свинарчуків Порошенка за ґрати».

Інформації про постраждалих унаслідок інциденту немає.

Як відомо, 14 травня з 10-ї години ранку активісти ВО «Свобода» та інших націоналістичних організацій пікетують будівлю Конституційного Суду в Києві через спробу скасувати закон про люстрацію.