Чоловік кинув гранату на дорогу

У селі Великий Крупіль Київської області колишній учасник АТО після сварки з дружиною погрожував підірвати себе гранатою. 49-річного чоловіка вдалося затримати. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Чоловік зберігав боєприпаси у власному гаражі. Після сварки з дружиною чоловік напідпитку кинув гранату на дорозі, напроти свого будинку. На щастя, вибух стався у безлюдному місці і з людей ніхто не постраждав.

Зазначається, що до приїзду поліції чоловік встиг кинути одну з гранат на протилежний бік вулиці. На місці вибуху знайдено металеві рештки від боєприпасу.

Під час проведення невідкладного обшуку працівники поліції виявили та вилучили ще одну гранату РГД-5 та запал. Вилучені речові доказ направлено на експертизу.

Господар пояснив, що знайшов боєприпаси кілька років  тому у службовому військовому  автомобілі, забрав їх додому і зберігав у чохлі для вудочок.

Наразі чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасово тримання. За фактом незаконного зберігання вибухових пристроїв порушено кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України. Триває слідство.