Щоби зупинити машину, правоохоронцям довелося відкрити вогонь з табельної зброї

У місті Бровари Київської області під час одного з нічних чергувань патрульні поліцейські зупинили автомобіль Audi на єврономерах. Коли поліцейські підійшли до машини, щоби з’ясувати, чому водій створив аварійну ситуацію, порушник зірвався з місця. Про це пише Информатор

Зрештою, щоби зупинити машину, правоохоронцям довелося відкрити вогонь з табельної зброї.

У гонитві за порушниками брали участь два екіпажі патрульної поліції. І коли порушник, не реагуючи на попередження поліцейських, продовжував грубо порушувати ПДР і створювати загрозу для інших учасників дорожнього руху, копи ухвалили рішення відкрити вогонь для зупинки машини. Audi, втім, не зупинилася і проїхала кілька кілометрів з пробитими шинами.

Як з’ясувалося після зупинки автівки, за її кермом перебував 38-річний житель села Семиполки. Також з ним в салоні була жінка, яка поводилася агресивно. В результаті поліцейські склали два адміністративних протоколи – за злісну непокору та дрібне хуліганство. Відносно ж водія Audi склали одразу сім адміністративних протоколів.

Крім трьох актів про невиконання водієм вимог про зупинку, щодо нього також склали протокол про водіння автомобіля в нетверезому стані, про дрібне хуліганство, про створення аварійної ситуації, злісну непокору, а також за водіння без відповідних документів.