Активісти закликали владу не дати поховати кремлівські злочини і покарати винних

11 травня у Києві під посольством РФ активісти провели акцію з вимогою ухвалення законопроекту №9438 про внесення змін у Кримінальний кодекс України для недопущення амністії кремлівських воєнних злочинців. Про це повідомляє Укрінформ.

15 активістів тримали плакати з написами: «Рада, досить чекати – ухвали закон, покарай злочинців», «Не закопуй справедливість», «Кожного ката (не) чекає відповідальність», «Їхні злочини мають бути покарані».

Крім того, учасники акції тримали в руках макети літака з написом «МН-17», літака «Іл-76» та розстріляного окупантами автобуса у Волновасі як докази кремлівських злочинів на Донбасі, а також цеглини – як символи зруйнованих від обстрілів будинків.

Ці «докази» поклали у коробку і закопали. Таким чином активісти закликали владу не дати поховати кремлівські злочини і покарати винних.

Організатор акції, виконавчий директор Центру громадських свобод Олександра Романцова наголосила, що на шостому році окупації та війни на Сході Україна досі не запровадила належної відповідальності за катування, насильницькі зникнення, зґвалтування та вбивства на окупованих територіях Донбасу. Тож злочинці легко можуть бути амністовані.

Читайте: Росія намагається перекласти відповідальність за катастрофу МН-17 на Україну