Активісти хочуть обговорити з главою уряду Гройсманом свої вимоги до влади

Представники профспілок, які протестують проти медичної реформи в центрі Києва, вимагають зустрічі із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Про це повідомляє Укрінформ.

В акції беруть участь представники Професійної спілки працівників охорони здоров’я, Центру екстреної медичної допомоги за підтримки членських організацій Федерацій профспілок України.

«Вимагаємо зустрічі з прем’єр-міністром!» – скандують активісти.

Вони хочуть обговорити з главою уряду свої вимоги до влади: гідні зарплати, призначення міністра охорони здоров’я, соцзахист медпрацівників, повернення боргів по зарплаті тощо.

Наразі колона активістів розташувалася під Верховною Радою і вимагає призначення міністра охорони здоров’я.

Під будівлею Кабміну та Верховної Ради чергують правоохоронці. Рух колони забезпечують представники поліції та Нацгвардії.

Нагадаємо, вранці 19 вересня на площі Конституції почався мітинг представників профспілок, які протестують проти медичної реформи. Поблизу Верховної Ради встановили рамки-металошукачі. Вулицю Грушевського перекрили. На Європейській площі та площі Слави утворились величезні затори. В середмісті забезпечують громадський порядок 3,5 тис. поліціянтів і нацгвардійців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ