Коли народний депутат від БПП Олег Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту 17 жовтня, на нього накинулися учасники всеукраїнської акції на підтримку політреформи, пише Українська правда.

Мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: «Йди працюй!», «На роботу!».

Барна намагався вирватися з оточення і прямував у напрямку готелю «Київ».

У ситуацію втрутився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який залишав площу навколо парламенту. Він просив мітингувальників не чіпати нардепа. У результаті учасники мітингу створили для Барни «коридор ганьби». Народного обранця штовхали і обпльовували. Згодом правоохоронці провели парламентаря до готелю.

Раніше під стінами Верховної Ради закидали яйцями депутата від БПП Олексія Гончаренка, а позафракційний народний депутат Володимир Парасюк побився з начальником Управління державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Нагадаємо, 17 жовтня на площі навпроти Верховної Ради зібрався кількатисячний мітинг за зняття депутатської недоторканності, зміну виборчого законодавства та створення антикорупційного суду. За порядком стежать 3,5 тисячі правоохоронців.

По обіді бійці колишнього батальйону «Донбас» вишикувалися з відібраними у співробітників поліції щитами між будівлями Верховної Ради і вулицею Грушевського, 14. Вони відібрали у правоохоронців приблизно 30 щитів.

Водночас представники «Руху нових сил» принесли близько 20 нових наметів, які вони встановили в Маріїнському парку біля будівлі парламенту.

Не обійшлося і без сутичок. Активісти намагалися прорватися через металевий паркан та металошукачі.

За словами речника Національної поліції Ярослава Тракала, станом на 18.22 немає затриманих через сутички на вулиці Грушевського біля будівлі Верховної Ради.

За його словами, внаслідок інциденту постраждали четверо осіб: один поліцейський, який в даний час госпіталізований, і ще троє цивільних. Їм надали медичну допомогу на місці, без госпіталізації.