Акцію влаштував рух «Визволення», який чергує під парламентом з жовтня 2017 року

Під стінами Верховної Ради, де парламентарі у вівторок розглядають закон про деокупацію Донбасу, сталися сутички між учасниками акції протесту і правоохоронцями. Разом із шинами мітингарі спалили прапор Російської Федерації. Про це повідомляє у Facebook Радіо Свобода.

Один з активістів, який назвався Зоряном, колишнім бійцем батальйону «Донбас», розповів журналісту видання, що цю акцію влаштував рух «Визволення», який чергує під парламентом з жовтня 2017 року. Учасники цього руху, за його словами, є ветеранами кількох батальйонів з АТО, які раніше блокували торгівлю з ОРДЛО.

Gepostet von Yan Dobronosov am Dienstag, 16. Januar 2018

Gepostet von Yan Dobronosov am Dienstag, 16. Januar 2018

Як відомо, 16 січня зранку під стінами парламенту стартувала акція протесту під назвою «Стоп реванш». Активісти вимагають ухвалення низки законів, спрямованих на боротьбу з російською агресією.

Зокрема, учасники акції вимагають від депутатів ухвалити низку законопроектів щодо деокупації Донбасу, запровадити санкції проти представлених в Україні російських компаній, а також ухвалити законопроект про Антикорупційний суд з урахуванням висновків Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія).

Також серед вимог мітингарів – притягнення до відповідальності низки політиків, «пов’язаних із попередньою владою», зокрема, лідера громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука, бізнесменів Дмитра Фірташа і Ріната Ахметова, народних депутатів Сергія Льовочкіна та Вадима Новинського.