У зв’язку з тим, що парламент змінив плани щодо зняття депутатської недоторканності з нардепів, усіх небайдужих закликають прийти під будівлю Верховної Ради.

Народний депутат Мустафа Найєм, який поширив заклик у соцмережі Facebook, каже, що невідомо, скільки триватиме акція.

«Скільки це триватиме, ми не знаємо – можливо до ночі, а може і до ранку. Тому приходьте в будь-який час, після роботи, після вечері, перед сном, замість сну. (…) Чим більше людей побачить це повідомлення, тим більше нас буде під стінами парламенту. Їхній план простий – залишити з недоторканністю якомога більшу кількість депутатів. Ідеально – не зняти ні з кого», – пише він.

За словами Найєма, план учасників акції – змусити нардепів як мінімум зняти недоторканність з усіх, а як максимум – домогтися арешту тих, щодо кого є подання.

Друзья! Важное сообщение. Парламент поменял план снятия неприкосновенности с депутатов – все пять представлений будут ра…

Posted by Mustafa Nayyem on Tuesday, July 11, 2017

Нагадаємо, о 16.00 в сесійній залі парламенту повинен з’явитися Генеральний прокурор Юрій Луценко. Нардепи, в свою чергу, планують залишатися в Раді до вирішення питання щодо недоторканності нардепів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ