Мітингувальники вимагають заснувати в Україні міністерство ветеранів

7 листопада під стіни Кабінету міністрів у Києві прийшли представники націоналістичних організацій – активісти вимагають створити в Україні нове міністерство. Про це пише Информатор.

На акцію вийшли близько 300 осіб: члени Єдиного союзу патріотів України, Національних дружин, Національного корпусу і ветеранського братства, бійці батальйону «Айдар», ветерани АТО, а також інших військових конфліктів, зокрема і війни в Афганістані. З прапорами і плакатами вони піднялися вулицею Грушевського і оточили будівлю уряду.

Мітингувальники вимагають заснувати в Україні міністерство ветеранів. Крім цього, вони вважають, що процес його створення затягується в політичних цілях. Учасники акції переконані, що нова структура повинна відповідати за забезпечення соцзахисту тих, хто брав участь в боях на Сході України. Зокрема, ветеранам необхідна підтримка при працевлаштуванні та отриманні пільг.

За словами учасників мітингу, в Україні існує понад 30 громадських і державних організацій, які допомагають ветеранам. Однак більшість з цих структур, на їхню думку, корумповані й занадто загрузли в бюрократії. А створення міністерства спростить отримання ветеранами соцдопомоги і пільгових виплат.

Крім членів націоналістичних рухів, до Кабміну прийшли учасники в костюмах білих курок.

«Кури в Україні живуть краще, ніж люди! Я виступаю за поліпшення життя людей, підвищення зарплат і зниження тарифів», – сказав один з учасників в «курячому» костюмі.

Він уточнив, що не представляє жодну з організацій.

Масштабный митинг националистов и ветеранов под Кабмином

Gepostet von Информатор Киев am Mittwoch, 7. November 2018