Тварина символізувала «Земана Молодшого»

Активісти «Національного корпусу» привели під стіни посольства Чехії цапа. У такий спосіб вони висловили своє обурення через нещодавню заяву президента Чехії Мілоша Земана, який запропонував Кремлю заплатити Україні за анексію Криму.

«Після обурливої заяви президента Чехії Мілоша Земана щодо окупованого Криму під стінами посольства Чехії в Києві сьогодні зібралися активісти Національного Корпусу. Активісти привели під стіни посольства козла, який уособлював Земана Молодшого, аби воз’єднати його з сім’єю. Тварину було обрано невипадково, адже Чехія славиться своїм пивом під назвою «Kozel». Разом з козлом було привезено закордонний чеський паспорт», – йдеться у повідомленні «Національного корпусу» у Facebook.

Спікер Національного Корпусу Едуард Юрченко під стінами посольства засудив дії президента Чехії: «Згадаємо історію в період німецької окупації. Чехи – єдина країна, що здалася без бою завдяки дурості свого тогочасного президента. Зараз вони повторюють свої помилки. Ми в жодному разі не виступаємо проти чеського народу, знаючи вони не підтримали свого президента. Ми вважаємо чехів братським народом, проте закликаємо їх позбавитися від козлів-політиків, і саме тому акція спрямована лише проти президента Земана. Ми привели цього козла, щоби він познайомився зі своїм тезкою».

Наприкінці учасники акції пояснили, що тварину, яку привели до посольства Чехії, викупили зі скотобойні. Потім цапа доставлять в дитячий табір «Азовець», для подальшого перебування там у комфортному міні-зоопарку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ