Викрадену сировину доставляли на приватні підприємства в інші регіони, де реалізовували комерційним структурам для переробки

У Сумській області затримали організовану групу з п’яти осіб, яка викрадала державну нафту прямо з нафтопроводу і реалізовувала комерційним структурам. Про це 27 лютого повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що п’ятеро мешканців Полтавської та Сумської областей систематично викрадали нафту з нафтогонів в Охтирському районі.

«Зловмисники здійснювали несанкціоновані врізи у нафтопроводи та, використовуючи спеціальне обладнання, перекачували викрадену продукцію в автоцистерни», – йдеться в повідомленні.

Потім викрадену сировину доставляли на приватні підприємства в інші регіони, де реалізовували комерційним структурам для переробки.

Вартість викраденого тільки з початку 2019 року становить майже 100 тисяч гривень.

Повідомляється, що в ході санкціонованих обшуків за місцями проживання учасників угруповання правоохоронці вилучили засоби зв’язку, підроблені автомобільні номери та знаряддя для «врізів».

У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) та ч. 2 ст. 292 ККУ (пошкодження об’єктів магістральних нафто-, газо- нафтопродуктопроводів) організатору схеми повідомили про підозру в скоєнні злочину.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим фігурантам справи.