Під виглядом реформи європейського взірця іде перерозподіл ринку постачання газу?

Під виглядом реформи європейського взірця відбувається перерозподіл ринку постачання газу. Про це заявив експерт із енергетичних питань, президент «Центру глобалістики» Михайло Гончар у своєму Facebook.

За словами фахівця, задум правлячої клептократії в основі своїй простий. Під виглядом реформи європейського взірця йде банальний перерозподіл ринку дистрибуції газу з одночасним розширенням (кратно) фінансової бази для бізнесу нового власника (-ів).

«Фірташ збуде контрольні пакети облгазів за мінімальною ціною посіпакам нинішнього клептократичного режиму. Фірташеконтрольовані облгази роздерибанять, точніше «віденський в’язень» збуде їхні контрольні пакети за мінімальною ціною посіпакам нинішнього клептократичного режиму», – спрогнозував Гончар.

На його думку, він отримає щось по мінімуму, а новий власник (и) – традиційний бізнес з новими, більш масштабними обігами. НКРЕКП свою місію виконало – дало «методологію».

«Антимонопольний комітет, звісно, як не бачить нинішньої монополізації, так і не бачитиме нової монополії. Тим більше, що вона так само буде прихована під низкою розмаїтих офшорів (хай живе конкуренція!), за якими стоятиме один кінцевий бенефіціар з Блоку Пройдох і Пройдисвітів», – підсумував експерт.

Читайте: Абонплата за газ: хто переплатить більше

БЕЗ КОМЕНТАРІВ