книги
Яценюк хоче заборонити ввезення в Україну надрукованих у РФ книг

Ввезення на територію України книг, надрукованих у Росії, можуть заборонити. Глава уряду Арсеній Яценюк дав доручення кільком міністрам розглянути відповідну пропозицію. Про це написав народний депутат Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

«Прем’єр-міністр дав доручення відповідним міністрам розглянути мою пропозицію про заборону ввезення на митну територію України книгопродукції, надрукованої в Росії», – написав нардеп.

Семерак наголосив, що йдеться не про заборону російської літератури чи мови, а лише про обмеження пропаганди країни-агресора і встановлення вигідніших правил для українських видавців.

Нагадаємо, у серпні 2015 року Державний комітет телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) опублікував список з 38 книг, щодо яких ухвалено рішення про заборону їх до ввезення на територію України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кабінет Міністрів України заборонив Державному агентству з питань кіно проводити державну реєстрацію та видавати прокатне посвідчення на фільми, учасники яких входять до переліку осіб, що загрожують національній безпеці (формується СБУ, публікується Мінкультури).

Читайте: Ще 70 товарних позицій заборонять до ввезення з Росії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ