Охоронці затримали молодиків та викликали поліцію

Група підлітків влаштувала погром у супермаркеті «Ашан», що розташований на вулиці Берковецькій в Києві. Про це повідомляє у Facebook спільнота Киев Оперативный.

«Все почалося з того, що дівчата (близько 16-17 років) почали бігати по магазину та ламати вітрини. Охоронці зробили їм зауваження і тут з‘явилися парубки, які почали битися із охоронцями», – йдеться у повідомленні.

Охоронці затримали молодиків та викликали поліцію.

«Після приїзду поліцейські попросили відпустити хлопців, але хлопці були занадто імпульсивними і згодом почали «стрибати» на поліцію. Були затримані. Коли виводили з магазину, на вулиці вже стояла компанія друзів затриманих, які почали відбивати друзів у поліції», – йдеться у повідомленні.

На місце прибули чотири наряди патрульної поліції.

Увага! На відео присутня нецензурна лайка.

Обережно! Нецензурна лайка Доволі дивний інцидент стався щойно в #Ашан-і на Берковецькій. Як повідомляє наш читач, все почалося з того, що дівчата (близько 16-17 років) почали бігати по магазину та ламати вітрини. Охоронці зробили їм зауваження і тут з‘явилися парубки, які почали битися із охоронцями. Останні затримали молодиків і викликали поліцію. По приїзду, #поліцейські попросили відпустити хлопців, але хлопці були занадто імпульсивними і згодом почали «стрибати» на поліцію. Були затримані. Коли виводили з магазину, на вулиці вже стояла компанія друзів затриманих, які почали відбивати друзів у поліції. Наразі на місці вже 4 наряди патрульної поліції.

Gepostet von Киев Оперативный am Donnerstag, 15. März 2018