Засновник ТОВ «Кіноквартал» Володимир Зеленський отримав від Держкіно частину коштів, які були витрачені на зйомки фільму «Я, ти, він, вона»

До Національного антикорупційного бюро передали ухвалу Солом’янського райсуду, яка зобов’язує порушити справу стосовно кандидата в президенти Володимира Зеленського за фактом розтрати державних коштів. Ухвалу передав голова громадської організації «Український самозахист» Олександр Дудка. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми звернулися до суду і отримали ухвалу, яка зараз передана до НАБУ. Цією ухвалою слідчий суддя Солом’янського райсуду постановив внести дані до ЄРДР за фактом розтрати державних коштів», – сказав він.

За словами Дудки, засновник ТОВ «Кіноквартал» Володимир Зеленський отримав від Державного агентства з питань кіно частину коштів, які були витрачені на зйомки фільму «Я, ти, він, вона».

Активіст розповів, що за цим фактом він звертався до правоохоронних органів ще в січні цього року. Натомість його звернення було скеровано до НАБУ, яке проігнорувало заяву про злочин. Після цього він звернувся до Солом’янського райсуду, який і зобов’язав НАБУ порушити справу за фактом розтрати державних коштів.