Луценко хоче відволікти увагу від скандалу навколо свого сина?

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Олесю Довгому, бо намагається перекрити скандал навколо свого сина. Це припущення висловив політолог Петро Охотін, пише 24.

Нагадаємо, на весіллі сина Луценка співробітники УДО здійснили напад на журналістів, які намагалися організувати відео зйомку та продемонструвати факти використання державних ресурсів у приватних цілях сім’ї Генпрокурора.

«Перебивання скандалів епатажними новинами уже стало практикою в українській політиці. Коли простіше запустити інформаційну галасливу хвилю, з метою відволікання уваги суспільства від проблем, а ніж пояснювати їхню суть чи причини виникнення», – зауважив Охотін.

«Юрій Віталійович в своєму професійному минулому журналіст, тому гарно розуміє як працює медійна екосистема України, через що вміє вправно розібратися із розслідуванням, які для багатьох уже б призвели до відставки. А він просто поїде сьогодні у відрядження, запустить новий інфопривід, а після вихідних усе буде уже як наче б то нічого не сталося», – підкреслив фахівець.

Читайте: Луценко звинувачує НАБУ у прослуховуванні охоронців Порошенка

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ви кажете, що маєте право святкувати. Так. Маєте. І маєте право при цьому запрошувати тих, для кого війна- рідна мати. Маєте право користуватись держохороною , швидкими, державними автівками. щоб привезти стіліста до невістки. Маєте право святкувати в клубі російського олігарха і при цьому тримати снайперів, щоб росіяне не завадили святу.
    Але ви про всьому цьому не маєте права бути прокурором.
    Я багато кажу останнім часом: за все треба буде платити. І вас це не омине.-Лиза Богуцкая

Comments are closed.