Ківалов заявив, що одним з його «перших та головних кроків» стане ухвалення нового законопроекту «Про російську мову та мову національних меншин»

Сергій Ківалов, який під час президентських виборів 2004-го на посаді голови ЦВК брав участь у фальсифікаціях, збирається на вибори від 135-го мажоритарного округу Приморського району Одеси. Про це повідомляється на сайті Слово.

Народний депутат, член «Опозиційного блоку» заявив, що одним з його «перших та головних кроків» стане ухвалення нового законопроекту «Про російську мову та мову національних меншин».

Окрім цього, Ківалов «з метою захисту УПЦ» разом з Митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом підписали меморандум про створення першого в Україні Центру юридичного захисту УПЦ.

Сергій Ківалов разом з Андрієм Портновим був ідеологом судової реформи 2010 року. Експерти заявляли, що судова реформа 2010 року здійснювалася в умовах повного домінування Януковича у політичній системі України, в дуже стислі терміни та кулуарно.

18 січня 2018 року Ківалов був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.