На території ОРДЛО підірвався автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Унаслідок підриву машини патруля спецмісії ОБСЄ на території ОРДЛО загинув медпрацівник, іще одна особа дістала поранень. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на інформацію представників МЗС України та Австрії. 

Нагадаємо, 23 квітня в районі н. п. Пришиб на території ОРДЛО підірвався автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ,  внаслідок чого один із членів місії загинув, двох доставлено до лікарні для подальшого обстеження.

В ОБСЄ зазначили, що інформацію про інших постраждалих будуть оприлюднені після того, як їх сім’ї будуть поінформовані про інцидент.

У свою чергу радник очільника МВС України Антон Геращенко оприлюднив інформацію щодо постраждалих внаслідок підриву патруля.

За його інформацією, внаслідок вибуху міни загинув співробітник місії ОБСЄ, підданий Великої Британії Джозеф Стоун, контузію дістала громадянка Німеччини Іва Гнелін, яку доправлено до лікарні у Луганськ, де надано медичну допомогу.

«Трагедія сталася на окупованій частині території України, тому наші правоохоронні органи, природно, не будуть допущені окупаційною адміністрацією до проведення об’єктивного розслідування», – зазначив радник Авакова.

«Очевидно, що співробітники місії ОБСЄ стали жертвами тотального мінування терористами доріг на окупованій частині України. Що в дійсності не поставили в місцях, де буває миротворча місія ОБСЄ, табличку «Обережно, міни!». Місія ОБСЄ має отримати повний допуск до розслідування загибелі свого співробітника сьогодні ж, поки ще не будуть заметені всі сліди злочину», – повідомив Геращенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ