71% опитаних громадян задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського

Рівень задоволеності роботою президента Володимира Зеленського на початку вересня 2019 року зріс майже у півтори разу в порівнянні з липнем. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг, проведеного з 6 по 10 вересня. 

Соціологи зазначають, що 71% опитаних задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, 11% – дотримуються протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до глави держави.

На початку року, задоволених роботою Зеленського було менше 20%, влітку показник задоволених роботою президента утримувався на рівні 50%.

Крім того, 29% респондентів позитивно оцінюють роботу прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Водночас майже 60% опитаних не змогли оцінити роботи очільника уряду.

Роботою Верховної Ради задоволені 39% респондентів, незадоволені – 16%. Не змогли оцінити – 45%.

Загалом 55% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 18% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання.

Для дослідження опитали 2500 респондентів, віком від 18 років 6-10 вересня. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%.