57-річного жителя Запоріжжя з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної лікарні

В одному з готелів Туреччини між українцем та громадянином країни-агресора стався конфлікт, внаслідок якого наш співвітчизник упав і вдарився головою. Наразі 57-річний Андрій Сова перебуває у комі, пише Українська правда.

Як повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, відомство докладає зусиль, щоби врятувати життя українця.

Консул довідався про інцидент від дружини потерпілого. Жінка розповіла, що конфліктна ситуація між двома чоловіками виникла 7 липня.

Чоловіка з черепно-мозковою травмою і крововиливом у мозок госпіталізували до приватної лікарні, де медики ухвалили рішення про термінову операцію. Нині чоловік перебуває у комі, до тями не приходив.

За даними туроператора, на місце прибула поліція, вони провели розслідування, опитали свідків та порушили кримінальне провадження.

Інтерфакс-Україна уточнює, що трагічна подія сталася на другий день після прильоту українців на відпочинок. Зазначається, що росіянин прийшов із сусіднього готелю і побив 57-річного жителя Запоріжжя Сову.

Разом з тим, за даними інформагентства, у крові постраждалого було виявлено великий вміст алкоголю, тому страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилась здійснювати оплату.

У дружини постраждалого немає коштів на оплату медпослуг і транспортування чоловіка додому. Водночас він запевнив, що посольство України у Туреччині постійно підтримує контакт із жінкою, туроператором, страховою компанією та керівництвом лікарні.

«Ми звернулися до компетентних органів Туреччини щодо надання документів у справі», – сказав він.

Також провели переговори зі страховою компанією потерпілого щодо пошуку альтернативних шляхів розв’зання проблеми покриття витрат на лікування і транспортування.

«Але ми не знайшли підтримки з цього питання», – додав Кирилич.

Крім того, МЗС провело переговори з роботодавцем постраждалого – «Запорізькою колійною машинною станцією «Придніпровської філії ПАТ «Укрзалізниця» – та страховою компанією за місцем праці постраждалого для врегулювання ситуації із захисту прав громадянина України.