Термін дії договору оренди приміщень закінчується 4 січня 2019 року

Легендарному кінотеатру «Київ», який розташований у центрі столиці на вулиці Великій Васильківській, не продовжують термін оренди. Таким чином, доля культурного центру опинилась під питанням. Про це повідомив у Facebook голова Державного агенства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Термін дії договору оренди приміщень закінчується 4 січня 2019 року.

Іллєнко уточнює, що цілісний майновий комплекс кінотеатру перебуває у комунальній власності та вже упродовж двох десятиліть – у користуванні ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ».

«Саме це товариство під керівництвом пані Бондаренко здійснило капітальний ремонт приміщень, обладнало зали та фоє сучасними меблями та технікою, перетворило заклад у справжній культурний центр, де регулярно демонструються українські фільми, проходять дні кіно європейських та інших країн, числені фестивалі (в тому числі МКФ «Молодість»). На сьогодні, попри звернення орендаря, відповідальні структури не тільки не продовжили договір оренди, але навіть не повідомили про подальші плани щодо цього», – повідомив голова Держкіно.

«Враховуючи нещодавні прикрі випадки закриття кінотеатрів «Україна» та «Кінопанорама», така ситуація викликає серйозне занепокоєння, адже не зрозуміло, що буде з кінотеатром вже за тиждень, прямо під час різдвяних свят», – додав він.

Іллєнко також зазначив, що гтує звернення до мера Києва Віталія Кличка з проханням особисто розібратися в ситуації та сприяти продовженню роботи кінотеатру «Київ», який відіграє вагому роль в культурному житті столиці та всієї України.

Сьогодні провів зустріч з керівником кінотеатру «Київ» Вілією Іванівною Бондаренко, яка повідомила про те, що подальша…

Gepostet von Philip Illienko am Mittwoch, 26. Dezember 2018