Журналіст попередив, що Росії може здатися мала окупації Донбасу і анексії Криму

Український журналіст Роман Цимбалюк, який уже тривалий час працює у Москві, у своєму Facebook попередив, що Росія може збільшити свої апетити щодо територій України. 

За словами журналіста, спроба вкласти в суспільний дискурс думку про те, що Україні слід відмовитися від Криму і провести вибори на окупованому Донбасі за наявності там російських військ може призвести до того, що «апетит» Росії лише зросте.

«Росія, звичайно, погодиться обміняти Крим на Донбас або Донбас на Крим, але так, щоб зберегти контроль і над першим, і над другим», – стверджує Цимбалюк.

Він наголосив, що нині у Росії активно обговорюють питання про те, що раз із євроінтеграцією в України нічого не вийшло, то їй слід вернутися в орбіту «русского міра» під керівництвом Кремля.

«На питання, як це можливо, відповідь проста: ви тільки попросіть, попросіть вибачення. Очевидно, благати пропонується за опір і боротьбу зі зброєю в руках за незалежність нашої країни. Всі ці пропозиції «складні і логічні», – зауважив журналіст, додавши, що тоді виникає питання про те, а хто сказав, що якщо офіційно відмовитися від євроінтеграції, Криму і Донбасу, то від України не вимагатимуть нових територій, нових поступок?У зв’язку з цим Цимбалюк  спрогнозував, що путінська команда йтиме до кінця.

«Особливість російського менталітету в тому, що вони поважають тільки сильних, тих, у кого є стрижень. А якщо його немає, будуть ламати, поки не заберуть все. У нашому випадку – не знищать державу Україна. Факти такі, що лінія розмежування, а де-факто нова межа з РФ, встановилася не в результаті думок і занепокоєння західних політиків, а в зв’язку з силою української зброї і багатотисячних жертв в рядах українських захисників», – підсумував автор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ