Обмін можна буде здійснити лише на чотирьох станціях: «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут» і «Дарниця»

Жетони і квитки,  що їх придбали  мешканці Києва для проїзду в громадському транспорті до 15 липня, будуть дійсні до 31 числа поточного місяця. Про це пише Українська правда з посиланням на КМДА.

Обміняти старі жетони і старі паперові квитки на нові з доплатою до нового тарифу або пропорційно до нового тарифу за 1 поїздку пасажири зможуть до 31 серпня.

Обмін можна буде здійснити лише на чотирьох станціях: «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут» і «Дарниця» (вестибюль №2).

Обміняти старі квитки на наземний транспорт можна буде у Службі організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс», що на вулиці Казимира Малевича, 127.

З 1 вересня жетони і паперові разові квитки старого зразка не обмінюватимуть, а їхню вартість не компенсуватимуть.

Нагадаємо, 4 липня рішення столичної влади про збільшення тарифів за проїзд у громадському транспорті Києва опублікували у муніципальній газеті «Хрещатик». Таким чином, з 15 липня вартість проїзду в київській підземці зросте до 5 гривень за поїздку, у наземному транспорті – до 4 гривень. При поповненні картки метро на 50 поїздок – кожна з них обійдеться в 4,5 гривні. Залогова вартість картки залишається без змін – 12 гривень.

Раніше в КМДА повідомляли, що проїзні квитки і поїздки, записані на пластикову картку, придбані до 15 липня, будуть діяти до кінця 2017 року. Це стосується і проїзних на наземний транспорт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ