Як повідомили у Державній міграційній службі, у чиновниці погіршилося здоров’я

Перший заступник голови Державної міграційної служби Діна Пімахова, яка нещодавно опинилася в центрі скандалу, що виник внаслідок конфлікту між НАБУ та Генпрокуратурою і СБУ, які зірвали спецоперацію Бюро, пішла у відпустку. Про це повідомляє прес-служба Міграційної служби.

За даними відомства, заяву про надання відпустки задовольнили. Мовляв, вона потрібна Пімаховій через стан здров’я, яке «погіршилося через ситуацію із спробою передачі їй хабара агентом Національного антикорупційного бюро та подальшими слідчими діями СБУ та Генеральної прокуратури».

Нагадаємо, 29 листопада Державна міграційна служба повідомила, що агента НАБУ затримали під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС. Тоді ж у конспіративних приміщеннях НАБУ пройшли обшуки.

30 листопада НАБУ заявило, що детектив не пропонував хабар, а проводив спецоперацію з викриття корупційної схеми, а СБУ завербувала Пімахову для тиску на Бюро.

Сама Пімахова виступила з викривальною заявою та запевнила, що сама звернулася до правоохоронців, бо не знала, що Сергій Титенков – агент НАБУ.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав методи НАБУ неприпустимими, детективів НАБУ обраними без конкурсу, а техніку, яку вони використовують, – незаконною.

Водночас у США жорстко розкриткували спроби відомства Луценка зірвати спецоперації НАБУ. Зокрема, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що «для України немає сенсу боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу від корупції». На його думку антикорупційні інститути повинні підтримуватися, фінансуватися і захищатися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ