Батьки в’язнів просять врятувати їхніх дітей від “звірів у мундирах”

В Одеському СІЗО після звірячого вбивства співробітниці закладу одним із в’язнів замість масового звільнення керівництва розпочалося масове побиття та катування заарештованих. Про це повідомив нардеп Ігор Мосійчук із посиланням на їхніх батьків.

«Мені дзвонили батьки в’язнів і просили під’їхати, щоб врятувати їхніх дітей від звірів в мундирах», – розповів нардеп.

Також він оприлюднив світлину одного з закатованих заарештованих: «Це фото вчора у мережу виклала Уповноважена з прав людини ВРУ Валерія Лутковська разом зі зверненням до Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням втрутитись та запобігти масовому жорсткому побиттю в’язнів в Одеському СІЗО. Луценко пообіцяв, що вже сьогодні в Одеському СІЗО буде комісія від ГПУ».

Мосійчук висловлює здивування – чому омбудсмен виклала публічно в мережу фото мордованого в’язня.

«А справа в тому, що керівництво Мінюсту, якому підпорядкована тюремна система більше цікавить не те, хто, як і чому катує в’язнів Одеського СІЗО, а яким чином це фото з катованим в’язнем опинилося в омбудсмена?», – підкреслив парламентар.

У зв’язку з цією ситуацією він вимагає від керівників Міністерства юстиції негайно звільнити зі служби все керівництво Одеського СІЗО та управління тюремної служби, якому воно підпорядковуються.

Після жорсткого і цинічного вбивства працівниці Одеського СІЗО в'язнем який працював в тюремній обслузі тобто користував…

Posted by Ігор Мосійчук on Sunday, August 20, 2017

Лутковська дійсно опублікувала це фото у своєму Facebook.

За її словами, заарештованого били кийком.

«Знаю, що там працює і регіональна прокуратура, але мені здається, що контроль має бути щільнішим! Завтра там може бути ще гірше. Ми там будемо. Але чи буде відповідна реакція з боку прокуратури?», – підсумувала омбудсмен.

Юрій Луценко, я не часто використовую можливості Фейсбуку, але цей випадок вражає. Це фото регіонального представника в …

Posted by Валерия Лутковская on Saturday, August 19, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ