Військових у Південній Кореї уже незабаром замінятимуть роботи

Із 2024 року південнокорейські воєнні планують додати безпілотні бойові системи до складу звичайних воєнних частин. Про це пише Defense Aerospace.

Південнокорейські військові ухвалили таке рішення у зв’язку з постійним скороченням населення. Нині країна має серйозну демографічну кризу. Так, кількість населення Південної Кореї становить близько 50 мільйонів осіб. ООН прогнозує зменшення цього показника до 40 мільйонів уже до 2025 року.

У результаті дослідження військові встановили, що армія може використовувати безпілотні роботизовані системи, зокрема засоби розвідки, літальні апарати та роботів для прочісування замінованих територій. Військово-морський флот може розраховувати на безпілотні наземні та підводні транспортні засоби, а військово-повітряні сили можуть бути обладнані безпілотними зенітними установками.

Відповідно до результатів дослідження, безпілотні розвідувальні системи можуть виконувати роботу, замінюючи 500-600 солдат. При цьому повністю автоматичні безпілотні бойові турелі на самохідних гаубицях К9 Thunder дозволять вивільнити 2 тисячі осіб.

Агентство розвитку оборони уже розробляє ці системи та пов’язані з ними технології.

Іншими автоматизованими системами, що перебувають у розробці, є безпілотні танки та  так звані dronebots (від комбінації слів drone і robot).

Читайте: Робота навчили одягати людей (відео)