Нардепи масово прогулюють голосування у ВРУ

46 народних депутатів у вересні пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Із них 11 парламентарів не проголосували жодного разу за місяць. Про це повідомив Комітет виборців України.

Нульові показники голосувань мають Євген Мураєв, Костянтин Жеваго, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич. Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Не брали участі в голосуваннях В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які раніше заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яка сидить у СІЗО.

Частина нардепів проголосували лише кілька разів. Серед них – Віталій Чепинога і Вадим Рабінович (взяли участь у 0,4% голосувань), Юхим Звягільський (0,8%), Юрій Солод (1,6%), Наталія Королевська (2%), Сергій Ларін (3,1%), Анатолій Гіршфельд (3,1%), Дмитро Добкін (4%), Денис Омельянович (4%), Сергій Льовочкін (4%), Нестор Шуфрич (4%), Григорій Немиря (4,3%), Іван Фурсін (5%), Микола Скорик (5%).

Часто політики ігнорують голосування, хоч і були офіційно зареєстровані на засіданні. Зокрема, Сергій Ківалов та Михайло Поплавський реєструвалися на всіх засіданнях ВРУ, однак взяли участь лише в 8% та 10% голосувань відповідно.

Читайте: Комітет виборців назвав найбільших прогульників-нардепів