Після словесної перепалки між водіями силовик дістав травматичну зброю

Співробітник Служби безпеки України під час конфлікту з волонтером, переселенцем з Донецька Сергієм Максимцем влаштував перестрілку. Надзвичайна подія сталася 4 червня на з’їзді з одеської траси в районі Глевахи-Василькова поблизу Києва. Про це написав на сторінці у Facebook активіст та волонтер Роман Синіцин.

За його словами, співробітник СБУ на прізвище Чебан «підрізав» автобус переселенця, коли той їхав з друзями додому в Глеваху. Між водіями відбулася словесна перепалка. Після чого силовик дістав травматичну зброю та почав стріляли.

«Стріляв нібито в голову, той встиг закритися рукою, в результаті ґумову кулю діставали з руки», – розповідає Синіцин.

Після силовик він зник з місця інциденту, однак приїхав його начальник і, за словами Синіцина, «щось вирішував з ментами». В результаті поліція провела обшук в мікроавтобусі, де їхав Максимець, а авто забрала на штраф-майданчик.

«Це версія подій від Сергія. У Чабана, наскільки я знаю, версія своя. Донецькі напали на СБУшника, погрожували сокирою, розбили у Outlander скло, Чебан в рамках самооборони застосував пристрій для відстрілу гумових куль. Цієї ж версії, за моїми джерелами, неухильно дотримуються і будуть дотримуватися в поліції», – додав волонтер.

Синіцин просить свідків події надати записи з камер реєстраторів.

Друзі дуже треба репост і допомога. Особливо тих хто проживає в районі Глевахи – Василькова. Потрібні свідки події і за…

Közzétette: Roman Sinicyn – 2017. június 4.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ