Затримано двох військовослужбовців, вони дали свідчення щодо обставин убивства

Поблизу Широкиного військові ЗСУ застрелили чотирьох своїх товаришів по службі та намагалися приховати вбивство шляхом підпалу та вибуху. Про це повідомила у Фейсбуці речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

Експерти оглянули місце події, правоохоронці провели першочергові слідчі (розшукові) дії.

«На тілі загиблих виявлено вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де останні перебували, – ознаки приховання злочину (підпалу та закладки вибухівки)», – пише Сарган.

«Після ґрунтовного дослідження одержаних доказів встановлена причетність до вбивства двох співслужбовців загиблих, яких затримано у порядку ст. 208 КПК України».

Наразі проведені слідчі експерименти, а також допити, під час яких підозрювані дали зізнавальні свідчення щодо обставин убивства, «вчиненого на ґрунті нестатутних відносин проходження військової служби».

Із затриманими проводять невідкладні слідчі дії, їм готують повідомлення про підозру за п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне вбивство двох або більше осіб вчинене за попередньою змовою.

Також призначені судово-медичні, хімічні, вибухотехнічні, балістичні, імунологічні, цитологічні, медико-криміналістичні, молекулярно-генетичні експертизи.

Вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Щодо вбивства чотирьох військовослужбовців одного із підрозділів Збройних Сил України поблизу ШирокіноЗа даним фактом…

Gepostet von Лариса Сарган am Donnerstag, 15. Februar 2018

Нагадаємо, 15 лютого у прес-центрі штабу АТО повідомили, що представники Військової служби правопорядку в Збройних силах України та Національної поліції виявили тіла чотрирьох морських піхотинців у будинку, в якому вони тимчасово проживали.

https://www.facebook.com/ato.news/posts/1855544541123010