Маєтки, які знаходяться в районі Квадраро, порушували будівельні та ландшафтні закони столиці Італії

Італійські правоохоронці захопили вісім вілл, незаконно побудованих мафіозним кланом Касамоніка у південно-східному передмісті Рима. Тепер їх збираються знести бульдозерами. Про це повідомляє ВВС.

На Facebook-сторінці мера оприлюднили відео, на якому видно, як поліція пробивається до однієї з вілл. Всередині можна побачити інтер’єр із золотими статуетками тварин і фресками на стелі. Повідомляється, що під час обшуку правоохоронці знайшли наркотики.

В операції брали участь близько 600 поліцейських, на місці були присутні мер столиці Італії Вірджинія Раґґі і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні.

Раґґі зазначила, що вілли, які знаходяться в районі Квадраро, порушували будівельні та ландшафтні закони Рима, а деякі «об’єднали цілі ділянки історичного Акведуку Феліче».

«Сьогодні історичний день для міста Рим і для римлян. Ми припиняємо роки незаконності і надсилаємо сильну заяву клану Касамоніки», – сказала вона.

Вірджінія Раґґі є членом популістського «Руху 5 зірок», який керує Італією в коаліції з правою партією «Ліга», до якої належить Сальвіні.