Зранку 9 березня на Татарці сталися сутички через спробу незаконної забудови. Нардепа Левченка побили до втрати свідомості

На початку сесії Віталій Кличко дав розпорядження відсторонити на час розслідування побиття людей на вулиці Половецькій директора департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Київради Прохор Антоненко.

«Після багатотижневого блокування Київради «Свободою», Кличко був нарешті змушений відреагувати, і повідомив, що дав розпорядження відсторонити на час розслідування директора департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Зрозуміло, що основним винуватцем тих подій є сам Кличко, але ж сам себе він не звільнить, це вже завдання для киян», – зазначив Антоненко.

Кличко відсторонив директора департаменту міського благоустрою Фіщука через побиття людей на ТатарціНа початку сесії керівник фракції «Свободи» в Київраді Юрій Сиротюк звернувся до Віталія Кличка з вимогою звільнити чиновників винних в подіях з побиттям людей на Татарці 09.03.2018.Сиротюк також зазначив, що депутати-свободівці вимагають у Генпрокурора Юрія Луценка перекваліфікувати справу із хуліганки на ст.112 Кримінального кодексу «Посягання на державного діяча» і передати це розслідування Службі безпеки України, адже очевидно, що Шевченківська поліція, яка все це покривала, не здійснить нормального розслідування.Після багатотижневого блокування Київради Свободою, Кличко був нарешті змушений відреагувати, і повідомив, що дав розпорядження відсторонити на час розслідування директора департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Зрозуміло, що основним винуватцем тих подій є сам Кличко, але ж сам себе він не звільнить, це вже завдання для киян…Детальніше про те, як Кличко та його підлеглі намагаються зняти з себе відповідальність за побиття нардепа Левченка, депутата Київради Кутняка і майже десяти місцевих жителів на Половецької тут:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054029251532444&id=100007761677947P.S. Віталій Кличко настільки боїться піднімати тему з побиттям людей на Татарці, що як тільки почалося обговорення цього питання, відразу перервалася онлайн трансляція пленарного засідання сесії Київради https://www.youtube.com/watch?v=qiFNrN3T-8chttps://www.youtube.com/watch?v=GHlliMq4q9EP.P.S. Уповільнена реакція – це коли міський голова дає розпорядження про відсторонення чиновника на 39-й день після події. :)

Gepostet von Прохор Антоненко am Dienstag, 17. April 2018

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  зранку 9 березня на Татарці сталися сутички через спробу незаконної забудови. Хлопці спортивної статури приїхали зі спецтехнікою та почали зносити гаражі, адже на цьому місці планували побудувати дві багатоповерхівки. На акцію протесту вийшли місцеві жителі та активісти, щоби протистояти незаконній забудові.

У сутичках постраждав народний депутат Юрій Левченко – його побили до втрати свідомості невідомі хлопці спортивної статури у балаклавах. Причому все відбувалося під прикриттям правоохоронців. 14 березня Левченку зробили операцію.

15 березня під стінами Київради на Хрещатику, 36 пройшла акція протесту під назвою «Кличко перейшов межу». Кияни протестували через свавілля «тітушок». Того самого дня сесія Київради не відбулася через блокування депутатами трибуни. Вони вимагали притягнути до відповідальності всіх причетних до побиття мешканців Татарки, депутата Київради Святослава Кутняка та депутата Верховної Ради Юрія Левченка.