На Артема Семеніхіна вчинили напад у ніч на 27 червня

Колишнього мера Конотопа Артема Семеніхіна, на якого вночі вчинили напад, у реанімобілі транспортують до Києва. Його стан – важкий. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко, передає Вголос.

Досі Семеніхін перебував у Конотопській районній лікарні. Проте його стан не покращився. Лікарі планували перевести потерпілого до Сумської обласної лікарні, проте передумали.

Наразі відомо, що Семеніхіна транспортують реанімобілем до Київського інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

Артем Семеніхін є кандидатом у народні депутати від ВО «Свобода» у 160-му виборчому окрузі.

Нагадаємо, у ніч на 27 червня, коли Артем Семеніхін повертався додому, на нього напали невідомі й завдали тяжких тілесних ушкоджень. У поліції кваліфікували подію як замах на вбивство; порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України.

Олена Сердюк у Facebook виклала фотографію побитого політика і пов’язала побиття з тим, що він напередодні зареєструвався кандидатом у народні депутати у 160-му окрузі. Вона звинувачує  нардепа Ігоря Молотка у причетності до замаху на вбивство.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» розцінює напад на Артема Семеніхіна як політичну розправу. «Вимагаємо від правоохоронців об’єктивного і якнайшвидшого розслідування цього злочину та покарання його винуватців», – написав у Facebook лідер «свободівців» Олег Тягнибок.