Карін Кнайсль запросила Владіміра Путіна на своє весілля

Поїздка Кубанського козачого хору разом із президентом РФ Владіміром Путіним на весілля голови МЗС Австрії Карін Кнайсль коштувала російському бюджету 1,8 млн рублів. Про це йдеться на сайті держзакупівель РФ, передає Еспресо.

Ціна послуги з організації поїздки Державного академічного Кубанського козачого хору в період 17-19 серпня складає 1 812 322 рублі. Це включає авіаквитки, страхування та проживання 17 музикантів, які везуть із собою три баяни та контрабас.

Музикант хору Віктор Сорокін оприлюднив у соцмережі Instagram фото з геолокацією у закладі Gasthaus Tscheppe an der Weinstraße, орендованому для весілля. Інший учасник ансамблю виклав фотографію з геолокацією в одному з ресторанів і підписом «працюємо». Пізніше обидва видалили свої дописи.

Кубанський козачий хор – державна бюджетна науково-творча установа культури Краснодарського краю, що працює зарахунок державних субсидій і прибутків від продажу квитків.

Нагадаємо, голова МЗС Австрії Карін Кнайсль запросила Владіміра Путіна на своє весілля. Президент РФ прийняв запрошення та привіз із собою Кубанський казачий хор.

Депутат Європарламенту від зелених Міхель Раймон закликав Кнайсль піти з посади через запрошення Путіна.