Барак і Мішель Обама можуть продати свої мемуари за рекордну суму

Декілька світових видавництв готові заплатити до 60 мільйонів доларів за право опублікувати мемуари Барака і Мішель Обама.

Колишній президент США та колишня перша леді країни пишуть свої мемуари окремо один від одного, проте право на їх публікацію можуть продати спільно.

Оцінюють таке право приблизно в 60 мільйонів доларів, що може стати рекордним серед мемуарів усіх президентів США.

Серед видавництв, які можуть видати книги подружжя, такі гіганти як Penguin Random House, HarperCollins, Simon & Schuster и Macmillan. Саме перший із них і має найбільше шансів стати видавцем спогадів.

До слова, Penguin Random House вже має позитивний досвід видання мемуарів президентів США. Так, 2014 року за право на книгу Білла Клінтона видавництво заплатило 15 мільйонів доларів.

Варто зауважити, що для Барака Обами це буде вже не перше успішне видання мемуарів. Так, за книгу «Зухвалість надії» він отримав 8,8 мільйона доларів. Ще одна книга – «Мрії мого батька» – принесла автору 6,8 мільйона доларів.

Представник колишнього американського президента і його літературний агент поки ніяк не прокоментували ситуація навколо продажу прав на публікацію мемуарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ