Лікарі переконливо радять не їсти фастфуд задля здоров’я серця

Експерти склали список продуктів, які погано впливають на роботу серцево-судинної системи. Про це пише 1+1.

Фаст-фуд. У таких стравах просто величезна кількість трансжирів і солі, які погано впливають на склад крові людини та сприяють її згущуванню.

Піца. Якщо ви купуєте піцу в підозрілих кіосках і там лише шматки дешевої ковбаси та майонез, то не тільки серце, але і весь організм не буде цьому радий. Піцу їсти можна, якщо робити її самостійно з м’ясом та нежирним сиром і доповнювати овочами.

Ковбаса. Цей продукт – справжнє зло, оскільки він містить в собі дуже багато трансжирів, ароматизаторів та солі. Такий підобід значно підвищує рівень холестерину в крові людини.

Цукор. Кількість цукру у вашому раціоні треба звести до мінімуму, оскільки він шкодить серцю найбільше. Крім того, варто звертати увагу на етикетку, адже в багатьох продуктах можна знайти цукор. Наприклад, у різноманітних соусах чи в знежиреній молочній продукції.

Алкоголь. Спиртні напої спочатку різко розширюють, а потім так само різко звужують судини. Людям, які страждають від гіпертонії, вживати влітку алкоголь дуже ризиковано. Лікарі радять у спеку відмовитись від алкоголю навіть здоровим людям.

Читайте: Хвороби і старіння: чим небезпечний цукор для людського організму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ