Бойовик-утікач запевнив, що ситуація на окупованих територіях – «похмуріше нікуди»

Колишній ватажок бойовиків так званої ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) на своїй сторінці в Livejournal розповів про складну ситуацію на окупованому Донбасі – передає Апостроф.

За словами бойовика-втікача, на окуповані території з Російської Федерації поїхало кілька комісій: «І з адміністративної, і з фінансово-фіскальної, і з економічної, і з військової частини. Висновки цих комісій (ті, про яких відомо) – «похмуріше нікуди». У тому числі і щодо персоналій «великих борців за народну справу» в обох псевдо-державних утвореннях».

«Само собою, всі висновки можна легко переписати. І перефарбовувати «з чорного на біле» за наказом начальства будуть ті ж самі люди, які малювали вихідну картинку. Але, все-таки, тут як раз і передаються чутки про те, що «того, припекло» і «орг. Висновки» на цей раз будуть зроблені у сторону «радикальної заміни» цілої низки персоналій», – переконаний Стрєлков.

Згідно з його інформацією, першим кандидатом на «почесну пенсію» називають ватажка так званої ЛНР Плотницького.

«Надто багато людей вбито і закатовано за його наказом. І занадто багато відвертих «патріотів єдиної України» пригрів він у своїй адміністрації. Захарченко ж, завдяки нестримному піару і всупереч чіткому розумінню факту, що він не хто інший, як дуже злодійкуватий дурень і нестримний балабол, має шанси не просто залишитися на посаді, але навіть піти на підвищення – на посаду голови «огризка» Новоросії – новооб’єднаної «ЛДНР». Тут за пана грає його вражаюча фізіономія і вміння добре тріпатися – для красивої телевізійної картинки він «саме те». І, до того-ж, продемонстрував велику «гнучкість», що дійшла до повної безпринципності. «Крутився суворо відповідно до вказівок», – наголошує екс-ватажок «ДНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ