Американський лідер відпустив господаря Кремля без покарання

Глава Білого дому Дональд Трамп поводився у розмові з президентом Росії Владіміром Путіним «покірно, як теля», дозволивши тому піти без покарання. Так прокоментувала зустріч двох світових лідерів на полях саміту G20 у Гамбурзі німецька Süddeutsche Zeitung.

Видання пояснює, що у своєму Twitter-акаунті Трамп зазвичай нищівний у критиці та вміє завдати удар у відповідь, але під час його зустрічі з Путіним це вміння лідер США ніяк не продемонстрував.

«Трамп двічі наполегливо запитував свого російського колегу про ймовірне втручання Москви в американські вибори, але той все заперечував. Тепер це питання закрите? Це все?» – обурюється автор статті.

Більше того, Трамп навіть заявив про «перезавантаження відносин з Росією», хоча у справі про російське втручання ще не всіх свідків опитано та не всі документи перевірено.

«Зближення Трампа з Путіним свідчить про наївність останнього в політиці», – вважає автор.

Проте декілька днів тому навколо Трампа виник новий скандал: з’яcувалося, що його старший син зустрічався з прокремлівською юристкою під час виборчої кампанії в США нібито для того, аби отримати компромат на Клінтон. Дані про цю зустріч у Trump Tower стали першим публічним доказом того, «деякі члени виборчої кампанії Трампа були готові прийняти допомогу Росії», нагадує німецька газета.

«І ось знову «російське перезавантеження» не вдалося», – констатує автор статті.