У Москві під час антикорупційних мітингів затримали понад тисячу людей

Прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв у день антикорупційних акцій протесту в Росії, що їх називають найбільшими з 2012-го року, катався на лижах. Про це він написав 26 березня у своєму Instagram під постом, опублікованими ще два тижні тому, пише Дождь.

Як відомо, 26 березня в Москві, Санкт-Петербурзі та інших російських містах почалися акції протесту проти корупції. Приводом для виступу стало розслідування Фонду боротьби з корупцією Алєксєя Навального про розкішне життя прем’єр-міністра РФ Дмітрія Медведєва.

Тисячі росіян зібралися мітингувати проти корупції у вищих ешелонах влади. В руках тримали плакати з антиурядовими гаслами і вимагали розслідувати злочини влади та закликали до відставки уряду. Поліція оточила демонстрантів та почала їх затримувати.

Навального правоохоронці затримали вже через 20 хвилин після початку акції протесту в Москві. У цілому, в столиці Росії під час антикорупційних мітингів затримали понад тисячу людей.

Подібні демонстрації влаштовували й в інших містах Росії. Понад 150 активістів затримали у Махачкалі. Серед них – чимало і журналістів. Кілька людей отримали поранення. Сутичками з поліцейськими завершилася акція протесту у Владивостоці. Там затримали понад 40 людей, які вимагали розслідувати корупційні злочини місцевих органів влади. А у Санкт-Петербурзі за різними оцінками на мітинги вийшли від 5 до 10 тисяч осіб. Російські ЗМІ називають протести найбільшими з 2012 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ