Польський Уряд виділив 500 тисяч доларів на підтримку бізнесу на Сході України

Уряд Польщі та Програма розвитку ООН  у співпраці з Кабінетом Міністрів України розпочали другий етап проекту, який в першому транші спрямує 500 тисяч доларів США на підтримку розвитку підприємництва серед населення, що постраждало внаслідок конфлікту на Сході України. Про це повідомив УНН.

Другий етап проекту «Розвиток підприємництва серед населення, що постраждало від конфлікту» спрямований на подальшу підтримку самозайнятості та створення нових робочих місць, як для переселенців, так і для жителів приймаючих громад, що проживають у підконтрольних Уряду районах Луганської та Донецької областей.

Зокрема, в рамках проекту передбачаються такі активності:

– підтримка розвитку навичок із ведення бізнесу та надання грантів на започаткування малих підприємств;

– надання консалтингових послуг для полегшення процесу створення та розвитку малого та середнього бізнесу;

– промоція підприємництва шляхом проведення цільової мотиваційної кампанії.

У відомстві нагадали, що восени 2017 року Уряд Республіки Польща надав 730 тисяч доларів на перший етап проекту «Розвиток підприємництва серед населення, що постраждало від конфлікту». Завдяки цій підтримці близько 200 переселенців та місцевих жителів Донецької та Луганської областей отримали навички з написання бізнес-планів, було підтримано 100 бізнесів і створено 323 нових робочих місця лише протягом 8 місяців.