Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що уже незабаром польська влада розкриє нові подробиці у справі катастрофи літака Ту-154, який розбився під Смоленськом 2010 року. Про це заявив інформує PAP.

Мацеревич підкреслив, що про більшість доказів було відомо раніше, але їх не було відкрито. Крім того, він пообіцяв, що буде оприлюднено і абсолютно нову інформацію у цій справі.

Раніше міністр оборони Польщі заявляв про те, що були знайдені докази причетності Росії до катастрофи, проте він не хотів повідомляти подробиці.

«Я б із задоволенням вам сьогодні представив цей матеріал, але я не в державній Комісії розслідування подій цивільної авіації», – підкреслив високопосадовець, додавши, що комісія оприлюднить результати вже невдовзі.

«Звичайно, це буде особлива зустріч зі ЗМІ, на якій ці матеріали будуть представлені. Я знаю ці роботи, і саме тому я кажу про відповідальність Російської Федерації», – зауважив міністр.

Нагадаємо, унаслідок катастрофи під Смоленськом 10 квітня 2010 року загинув президент Польщі Лех Качинський, низка високопосадовців країни, громадських діячів та представників духовенства – усього 96 осіб (включно з 7 членами екіпажу).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ