12 лютого екс-президента Грузії затримали в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві

Польща прийняла лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі на території своєї країни за процедурою реадмісії. Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі, передає Українська правда.

«Підставою для ухвалення рішення було прийняття заяви про реадмісію, подане Національною міграційною службою України до Головнокомандувача Прикордонної служби. Беручи до уваги той факт, що М.Саакашвілі є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був розглянутий позитивно», – йдеться у повідомленні польського відомства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, один з лідерів «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко 12 лютого повідомив, що невідомі люди в масках і з написами на куртках «Державна прикордонна служба» затримали Міхеїла Саакашвілі в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві. Дерев’янко додав, що Саакашвілі повезли на «білому бусі з номером АА0121СН».

Згодом речник ДПСУ Олег Слободян підтвердив, що екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі депортували до тієї країни, звідки він прибув, порушуючи українське законодавство, тобто до Польщі.

Нагадаємо, 10 вересня 2017 року прикордонники польської сторони ПП «Шегині» пропустили Міхеїла Саакашвілі на територію України, однак у нейтральній зоні автобус Саакашвілі застряг: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що, згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід «Шегині» заміновано». Після цього Саакашвілі разом зі своїми прихильниками прорвався через український кордон.